Нещодавно Ештон Катчер розповів телеканалу Cheddar News, що багато років тому зарезервував для себе місце на одному з суборбітальних рейсів Virgin Galactic. Але йому довелося продати квиток через сімейні обставини. Міла Куніс, зіркова дружина актора, не схвалила його плану.

Це цікаво Найбагатші гравці казино: як вони стали мільйонерами та скільки вигравали

Коли пара одружилася і у неї з'явилися діти, Міла Куніс переконала чоловіка, що "летіти в космос, коли у тебе є маленькі діти – це нерозумне сімейне рішення". Врешті-решт, Катчер прислухався до дружини, і продав своє місце на кораблі.

Я мав летіти наступним рейсом, але мене там не буде,
– поділився Ештон Катчер.

Хоч актор і передумав летіти цього разу, повністю від своєї мрії він не відмовився. "У якийсь момент я все-таки вирушу в космос", – сказав він.

Космічний туризм від Virgin Galactic

  • 11 липня відбувся вдалий старт місії Virgin Galactic Unity-22. Космоплан VSS Unity з 6 людьми на борту піднявся на висоту 88,5 кілометрів.
  • З наступного року компанія планує влаштовувати регулярні туристичні польоти у космос. Virgin Galactic сподівається здійснити до 400 рейсів. Квиток на політ коштує 250 тисяч доларів.
  • Свої місця для космічної подорожі вже зарезервували Том Генкс, Леонардо Ді Капріо, Леді Гага, Джастін Бібер, Ілон Маск та інші. Загалом продано вже понад 700 квитків.