Про найсмішніші моменти кінопремії – читайте далі.

Дивіться також Дуа Ліпа вразила кутюрною сукнею на червоній доріжці "Золотого глобусу": ефектні фото

Свічка з ароматом води з ванни Джейкоб Елорді

Джейкоб Елорді здобув популярність завдяки ролям у фільмі "Ейфорія", після чого приміряв амплуа багатого аристократа Фелікса Каттона в кінокартині "Солтберн". Одна з її сцен настільки сподобалася фанатам актора, що вони вирішили створити свічку із запахом води, в якій він купався.

На кінопремії "Золотий глобус" аромат цієї свічки мали змогу відчути чимало зірок. Серед них і легендарна "Барбі" Марго Робі.

Справжні подружки Емма Стоун та Емілі Блант

Відомо, що Емма Стоун та Емілі Блант мають хороші дружні стосунки поза роботою. І їхні теплі обійми на кінопремії зайвий раз довели це!

Всі ми трохи Чарльз Мелтон

Користувачі мережі були вражені виразом обличчя актора та моделі Чарльза Мелтона. Під час оголошення його імені в одній з номінацій він був явно здивований чи навіть шокований.

У мережі вже написали: "Це мій вираз обличчя, коли банк каже, що моя картка схвалена для необмеженого ліміту витрат, повернення готівки 4% на всі покупки".

Сором'язливий Кілліан Мерфі

Обличчя легендарного Кілліана Мерфі вже давно стало мемом. А його нова поява викликала ще більшу хвилю захоплення та мемів. Цього разу він намагався бути привітним та усміхненим на публіці, але було видно, що таке амлуа – не для нього.

"Коли прийшов на зустріч, про яку домовився, відчуваючи себе екстравертом", – підписали це відео користувачі у мережі.

Премія "Золотий глобус" 2024: список переможців

У 2024 році лідерами за кількістю номінацій були кінострічка "Барбі" та серіал "Спадкоємці". Обидва отримали по 9 шансів на отримання нагороди. У конкурсі з ними змагались також кінострічка "Оппенгеймер" та телесеріали "Ведмідь" і "Вбивства в одній будівлі".

У підсумку переможцями цього року стали такі фільми та серіали:

  • "Оппенгеймер" отримав нагороду в номінації "Драма",
  • "Бідолахи" були визнані кращими в категорії "Комедія чи мюзикл",
  • "Ведмідь" став переможцем у номінації "Комедійний серіал",
  • "Спадкоємці" отримали визнання в категорії "Драматичний серіал".
  • Фільм "Анатомія падіння" був визнаний кращим фільмом іноземною мовою, а серед анімаційних стрічок лідерство здобув "Як ти живеш?".

Титул найкращого режисера цього року отримав Крістофер Нолан за свою роботу над фільмом "Оппенгеймер".