"Та викинь на**й той щоденник": хто вони – генератори легендарних фраз українського тіктоку

10 серпня 2023, 21:13
Читать новость на русском

Джерело:

"Сокіабле"

Український тікток стрімко розвивається. Чимало висловів із соцмережі фактично вже встигли стати мемними. Але чи задумувались ви колись, як вони з'явилися?

Більше про легендарні фрази, які ми використовуємо щодня – пише 24 Канал. Добіркою з історією їхнього виникнення ділиться ютуб-канал "Сокіабле". 

Читайте також "Король" піднятих келихів: найвідоміші меми з Леонардо Ді Капріо

Українські меми вийшли на новий рівень  

Більшість користувачів мережі, переглядаючи кумедні відео, навіть не задумувалися над тим, хто ж придумує такі мемні фрази, які у всіх на слуху. Це можуть люди різного віку, різних професій, з різними вподобаннями. Хтось з них активно веде свій блог у мережі, а хтось публікує перші дописи й стає "зіркою". Та об'єднує усіх їх одне: випадкова, часто емоційна фраза, яка різко "залетіла" у тренди.

Меми українських блогерів, які рвуть тікток: дивіться відео

"Ну наконєцто я дождався"

Андрій Капріца із Вінницької області працює у сфері аграрного обслуговування, у тіктоці він регулярно показує свою роботу. Нещодавно мережу облетіло його відео зі словами: "Наконєцто я доджався. Це капєц, стільки сидів, ждав, ждав, але всьо таки є". Історія появи цієї фрази дуже проста: чоловік нарешті отримав новенький трактор для роботи й вирішив поділитися радістю із підписниками. Під цей звук користувачі соцмережі відзняли вже майже 13 тисяч відео, ця кількість продовжує зростати.

Капріца емоційно реагує на новий трактор: дивіться відео

"Чіназес"

Ще одне популярне відео має назву "Як працюють цигани на вокзалі". Його головний герой – блогер Андрій Боярський з мільйонними переглядами у тіктоці. У соцмережі він у жартівливій формі розповідає про життя "злодія в законі". Чоловік активно ділиться враженнями про різні авто, місця для відпочинку й навіть готує. "Так добрий вечір буде, о, Чіназес, сюди", – під цю його фразу українці зняли вже тисячі відео. 


"Бродяга" Андрій Боярський / Скриншот з відео

"А можно, будь ласка, так не ржать" 

За таким "серйозним" проханням мовчати ховається маленька дівчинка Єлизавета. Далі вона демонструє, як саме сміятися не треба. Звучить справді переконливо. Хто вона, звідки та який має вигляд – такої інформації у мережі немає. Втім, з оригіналу звуку можна чітко зрозуміти: дитина була чимось дуже незадоволена. 

Одне із відео із проханням "так не ржать": дивіться відео

"12:55, куда це їхать"

Точно сказати, що передувало виникненню цієї фрази – складно. Але, ймовірно, літня жіночка з оригінального відео просто не знає, куди ж їй треба їхати о такій годині. Чим закінчилася ця історія – на жаль, у мережі не знають. Втім, це не завадило українцям зняти сотні креативних життєвих відео під цей звук. 

Незнайома жінка сказала фразу, яка стала мемом: дивіться відео

 

"Викинь на**й той щоденник"

І насамкінець – одне з найпопулярніших відео. Підписники запитали його автора, Владислава, що ж робити, якщо поставили "2" у щоденник. Порада чоловіка лаконічна й чітка: викинути той щоденник… якнайдалі, одним словом. 
Владислав регулярно публікує нові відео / Скриншот