Як доказ у своєму інстаграмі він опублікував відео з прогулянки туристичними місцями Риму на самоті.

Дивіться також Не зрозуміла що не так: туристка залізла в знаменитий фонтан Треві, щоб набрати води

Хлопець веде інстаграм та публікує дописи під ніком @unicosobreviviente (що перекладається як "єдиний, хто вижив"). Днями він виклав нові кадри прогулянки пустельним Римом.

Хлопець каже, що він – єдиних, хто вижив

Автомобілі та комунальні служби стоять на своїх місцях, невикористані, а навколо Колізею є огорожі, які, на його думку, доводять, що він "все ще один у світі". У перекладі відео, яке було поширено італійською мовою, він сказав, що залишає Рим.

Тут я не знайшов відповідей на свої запитання. Я все ще самотній у цьому світі. Скоро ми побачимося,
– сказав хлопець.

Користувачі мережі розділилися в думці, що ролик може бути справжнім.

"Якщо ви застрягли у 2027 році. Як ти опинився в тіктоці? Як у тебе з'явився телефон і як він працює?", – запитав один із користувачів соцмережі

Деякі люди жартували, що вони зараз у відпустці в Римі й там усе добре. Водночас люди запропонували чоловікові відвідати інші більш жваві місця.

Раніше ми писали про британця, який вважає себе справжнім "мандрівником у часі". Як доказ він показав знімок із 6000-го року, який йому вдалося зробити нібито особисто. Чоловік заявив, що у майбутнє він потрапив не просто так, а став частиною секретної програми, яка нібито проходила в 1990-х роках. Водночас він не може розкривати своєї особистості.