Лисиця, а не хаскі: домашній улюбленець, якого приймали за собаку, виявився хижаком

19 листопада 2021, 22:30
Читать новость на русском

Джерело:

BBC

Сім'я Сотело з Перу нічого не підозрюючи купила "цуценя хаскі" за 13 доларів близько шести місяців тому. У міру дорослішання тварини, господарі не помічала явних ознак того, що це насправді лисиця.

Песик, якого назвали Ran-Ran (Біжи-Біжи), ріс грайливим, доброзичливим і енергійним. Він здавався типовим цуценям. Проте чим старшим ставав пес, тим частіше господарі почали ставити собі питання – чи дійсно їх улюбленець собака.

Це цікаво Гра, в якій об'єдналися слоти і бінго: що потрібно знати про Slingo

А згодом Біжи-Біжи проявив справжню сутність – пристрасть до гонитви та вбивства сусідніх качок, курчат та морських свинок. Все вказувало на те, що домашня тварина насправді лисиця, у якої тонкі лапи, пухнастий хвіст, загострена голова і стирчать вуха.

Ми думали, що він чистокровне цуценя. Близько місяця тому жінка з тутешніх місць сказала, що він з'їв трьох її морських свинок. А потім два або три дні тому прийшла місцева бабуся і сказала, що він знову вбив морських свинок,
– розповіла власниця "хаскі" Марібель Сотело.


Домашній улюбленець, якого приймали за собаку, виявився лисицею / Фото BBC


Домашній улюбленець, якого приймали за собаку, виявився лисицею / Фото BBC

До теми Не надто інтелектуальна: обрано найкумеднішу фотографію дикої природи 2021 року

Вальтер Сільва, місцевий ветеринар і фахівець з дикої природи, сказав, що це не вперше, коли диких тварин привозять "браконьєри" з районів Амазонії для незаконної торгівлі.

Торгівля дикою природою тягне за собою такі наслідки. Багато зловмисників відловлюють дитинчат. Через що вони вбивають батьків, і цими звірятами незаконно торгують на неформальних ринках,
​– розповів Вальтер Сільва.


Домашній улюбленець, якого приймали за собаку, виявився лисицею / Фото BBC

Перш ніж власники вирішили, що робити далі з твариною, він втік з дому. Тому екологічна поліція і співробітники Державної національної служби лісів і дикої природи Перу (SERFOR) зараз розшукують лисицю, щоб відвезти її в спеціальний центр.