Справжнє ім'я відомого бійця змішаних єдиноборств Зулузіньо – Вагнер-да-Консейсао Мартінс. І нещодавно він взяв участь у змаганнях ляпасів, яке проходило в місті Вроцлав на заході Польщі. У ході змагань гравці б'ють один одного ляпасами.

Це цікаво Страшенно цікаві: найкращі слоти про Геловін

Чоловіки стали по різні боки столу і по черзі били один одного по обличчю в надії виграти приз у розмірі 9 165 фунтів стерлінгів (12 500 доларів). 43-річний Зулузіньо непогано почав змагання і навіть одним зі своїх жорстоких ударів завалив поляка. Проте Фліласінському вдалося оговтатися від цього удару. Він зміг встати на ноги та завдав потужного удару по правому вуху суперника. В результаті чого той впав на підлогу. Удар був настільки потужним, що бразилець, який важить не менше холодильника, впав без свідомості в руки двох асистентів турніру, які повільно опустили його на землю.

Правила прості: ви підходите до білого столу, встаєте навпроти свого супротивника і даєте йому ляпас, а потім, якщо він вирішить відкрити у відповідь вогонь, ви теж отримуєте ляпас. Ви двоє повторюєте це стільки разів, скільки необхідно, поки один з вас не вийде з цієї гри або з власної волі, або бувши нокаутованим,
– розповіли про змагання на ютуб-каналі.

Легендарного бійця ММА Зулузиньо нокаутували на конкурсі ляпасів: видовищне відео

До теми Чим займаються відомі персонажі, коли їх ніхто не бачить: кумедна добірка від художника