На показ фільму завітають український кінокритик Андрій Алферов та американська режисерка, одна з авторок "Чорнобильських бабусь" Голлі Морріс (дистанційно). Після перегляду вони візьмуть участь у дискусії, до якої зможуть приєднатися усі охочі відвідувачі.

Це цікаво Етикет гравця: як поводити себе в казино – поради та правила

Про фільм "Чорнобильські бабусі"

У фільмі йдеться про відчайдушних жінок, які залишися у зоні відчуження після трагедії і мешкають там досі. Тоді як більшість їхніх сусідів виїхали з рідних сіл, а чоловіки – повмирали від хвороб та старості. "Чорнобильські бабусі" розповідають про причини свого сміливого рішення та особливості життя на покинутій території.

Цей фільм – результат спільних зусиль американських режисерок Голлі Морріс та Енн Богарт, які створюють фільми та програми для американського і європейського телебачення. Світова прем’єра фільму відбулася на кінофестивалі у Лос-Анджелесі, де він отримав приз за найкращу режисуру. В Україні його вперше показали у 2016 році на міжнародному фестивалі кіно та урбаністики "86" в місті Славутич.

Трейлер фільму "Чорнобильські бабусі": дивіться відео

Показ фільму "Чорнобильські бабусі" відбудеться на виставці "Чорнобиль. Подорож" у 1-му павільйоні ВДНГ (проспект Глушкова, 1) о 19:00. Вхід безкоштовний за попередньою реєстрацією за посиланням.

Детальніше про виставку Живий ліс та інтерактивні експонати: що робити на виставці "Чорнобиль. Подорож"