Як розповіли організатори у релізі для Розваги 24, презентація відбулася у київській книгарні-кав'ярні Старого Лева на Михайлівській.

Дивіться також Музика зігріває: які концерти українських артистів заплановані на зиму в Європі

Що відомо про книгу "Кий і морозна орда"

Перша книга серії розповідає про мрійливого юнака Кия, у світі якого стається лихо – зима не закінчується. Зі своїм товаришем Чугайстром Кий намагається з'ясувати, чому забарилася весна.

Разом вони вирушають у небезпечну мандрівку, під час якої юнак відважно долає всі перешкоди, бореться зі страшною Морозною ордою та рятує рідну землю.

Який вигляд має книга Ніка Лисицького / Фото надані 24 Каналу

Додамо, що найближчими днями у Києві пройдуть ще два літературних івенти, присвячених фентезі "Кий і морозна орда" та українській міфології.

Які літературні івенти ви можете відвідати

  • Перший – для поціновувачів фентезі та книголюбів – відбудеться 21 березня в книгарні "Сенс" на Арсенальній. Під час івенту можна буде познайомитися з автором, дізнатися про історію написання книги та придбати роман з автографом Ніка. Вхід на захід вільний. Зареєструватися на івент можна за посиланням.
  • Другий – для дітей та їхніх батьків – пройде 29 березня в книгарні "Моя книжкова полиця". На заході автор розкриє секрети створення нового фантастичного всесвіту й пошуків головного героя. Гості івенту матимуть змогу розпитати в Ніка Лисицького про книгу, придбати роман з автографом автора та якнайглибше зануритися в українську міфологію. Вхід на захід вільний. Зареєструватися на івент можна за посиланням.