Закохані Меган Пірсон і Ділан Коні вирішили повеселитися та розіслали додаткові жартівливі запрошення своїм улюбленим знаменитостям, брендам і компаніям, щоб перевірити, чи відгукнеться хто-небудь із них.

Дивіться також Відомий блогер одружився одразу з десятьма жінками: мережа бажає йому удачі

Але для пари стало справжньою несподіванкою, коли у відповідь вони отримали кілька спеціальних посилок і листів із подарунками та побажаннями щасливого шлюбу. Майбутнє подружжя не очікувало, що знаменитості чи бренди справді завітають на їхнє весілля, але було приємно здивоване, коли отримало відповіді й подарунки.

Ми не думали, що отримаємо будь-які відповіді, але потім прийшов перший лист, і ми були так вражені. Зазвичай я отримую багато посилок, але коли ми помітили, що на них зазначені обидва наших імені, то зрозуміли, що це, мабуть, запрошення на наше весілля,
– розповіла Меган Пірсон.

Крім того, вони отримали спеціальні подарунки і листи від Chick-Fil-A і Toronto Blue Jays. Компанія Chick-Fil-A надіслала записку, написану від руки, і посилку, наповнену фірмовими товарами та ваучерами на харчування.

Наречений і наречена планують виставити подарунки на своєму весіллі, сподіваючись на нові відгуки, хоча й не очікують особистої присутності знаменитостей. У листі їх тепло привітала команда Toronto Blue Jays. Пара в захваті від унікальної ідеї та вважає, що це чудовий спосіб відволіктися від стресу, пов'язаного з організацією весілля. Своїми захопленнями вони поділилися в тікток, набравши мільйони переглядів і лайків.

Привітання від місцевих компаній: дивіться відео

Це просто фантастична ідея! Бажаємо парі і надалі бути такими ж веселими, креативними та закоханими!