Однак одна деталь зробила скоєний злочин неординарним. Крадії залишили господарям записку.

Дивіться також Ідеальний друг: чоловік самотужки зібрав робота і тепер ходить з ним у бар

Перш за все, крадії пояснили, що скоїли злочин, бо у них закінчилися гроші.

Але ми бачимо, що у вас теж нічого немає. Терпіння вам,
– мовиться у записці.

У ЗМІ підкреслили, що текст написаний з граматичними помилками. Журналісти припустили, що зловмисники не знають італійську мову або хотіли заплутати в такий спосіб поліцію.

У газеті зазначили, що текст записки залишиться у пам’яті постраждалих. Замість сміху він викликав лише гнів і розчарування, адже насмішка стала додатковим ударом до скоєної крадіжки. Наразі правоохоронці проводять розслідування, сподіваючись відстежити та притягнути до відповідальності "співчутливих" злодіїв.

Крадіжки в Італії почастішали

Це вже не перший випадок, коли італійські муніципалітети страждають від крадіжок, однак зазвичай вони схожі одна на одну. Злочинці, які нерідко залишаються неспійманими, проникають у чужі будинки та забирають цінні речі. Для цього вони чекають, коли родина поїде з дому, та розбивають вікна або двері.

Також поліція дала кілька порад:

  • добре зачиняти двері та вікна перед виходом з двору;
  • приглядати за діями незнайомців у районі;
  • допомагати сусідам;
  • бути готовими співпрацювати зі слідством.

Раніше в Австралії сталося, напевно, найнезграбніше пограбування. У крамницю міста Грац увірвався грабіжник в капюшоні та масці. Він дістав пістолет та промовив, що хоче грошей. Проте вразити такою заявою працівницю за стійкою злочинцю не вдалося. До гангстера-невдахи підійшов 41-річний начальник крамниці Марко Коллер. Він спокійно пояснив, що каса не працює з 18:00 і порадив зайти пізніше.