З'ясувалося, що його рік тому впустив фермер з Айови. Хлопець розповів, що він рибалив із сім'єю на озері Вудс, коли волосінь натягнулася.

Дивіться також У Польщі з вантажівки випали тисячі пляшок і з'явилася "річка з пива": курйозне фото

Спершу йому здалося, що попалася величезна риба, і він дуже сильно зачепив гачок. Підтягнувши волосінь, він виявив, що улов виявився намоклим гаманцем, у якому лежали 2000 доларів.

Візитна картка, яку знайшли в гаманці, допомогла родині знайти власника – фермера з Айови на ім'я Джим Денні. Він повідомив, що втратив гаманець під час риболовлі на озері рік тому. Сам він навіть не підозрював, що гаманець був втрачений, поки не вирішив взяти гроші з комбінезону для розрахунку за відпочинок.

Це найгірше відчуття, яке в мене коли-небудь було, тому що в мене не було ні копійки. Імовірність знайти або зловити на гачок гаманець у 20 футах води... Я не думаю, що є таке число,
– поділився фермер.

Денні приїхав з Айови до сім'ї хлопця, щоб забрати свій гаманець. Він запропонував грошову винагороду, але той від неї відмовився. У підсумку фермер подарував хлопцю індивідуальний контейнер і запросив його сім'ю на вечерю на знак подяки.