"Південний Парк: Постковід" (South Park: Post Covid) – так називатиметься спеціальний епізод анімаційного серіалу, трейлер якого вийшов на ютуб-каналі онлайн-кінотеатру Paramount Plus.

Це цікаво Гра, в якій об'єдналися слоти і бінго: що потрібно знати про Slingo

Трейлер нової серії переносить нас у майбутнє, та показує чотирьох головних героїв вже дорослими людьми середнього віку. У ролику можна побачити, як Кайл, Кенні, Стен і Картман будуть виглядати дорослими у світі, який все ще страждає від наслідків пандемії коронавірусу.

У "Південному парку: Постковід" ми дізнаємося відповідь на питання: що сталося з дітьми, які пережили пандемію? Стен, Кайл, Картман і Кенні вижили, але вже ніколи не будуть колишніми після ковіду,
– йдеться в синопсисі спецепізоду.

Варто зазначити, що автори шоу не вперше торкаються теми COVID-19. "Південний парк" висвітлював пандемію у попередніх спеціальних випусках:

  • "Спецвипуск у пандемію" – у вересні 2020 року;
  • "Вакцинаційний спецвипуск" – у березні 2021 року.

До теми Ювілей "Гаррі Поттера" відсвяткували 100-кілограмовим тортом у вигляді Гоґвортсу: фото шедевру

Спеціальний епізод "Південний Парк: Постковід" перший з 14 оригінальних проєктів від авторів "Південного Парку" Трея Паркера і Метта Стоуна. Вони планують випускати по два фільми на рік до 2027 року, згідно з угодою, яка була укладена з Viacom CBS.