Це відбулося за тиждень до початку Олімпійських ігор у Токіо в рамках Токійского фестивалю. Проєкт реалізували силами міської ради та трьох японських художників. Його назвали Masayume, що означає "віщий сон" або "мрія, яка стає реальністю". Цю назву вибрали невипадково.

Це цікаво Мистецтво і гемблінг: найвідоміші картини, присвячені азартним іграм

Учасниця команди Харука Коджин побачила уві сні велетенське обличчя, що літало в повітрі. Це сталося ще коли вона навчалася у середній школі, але видіння надихнуло її в майбутньому втілити побачене в реальність.

Підготовка розпочалася ще у 2019 році. Насамперед команді потрібно було обрати людину, чиє обличчя розмістять на кулі. Для цього влаштували онлайн-кастинг, заявки на участь в якому надіслали понад тисяча людей з усього світу. Серед кандидатів були і немовлята, і люди, старші за 90 років. Особу обраної моделі не розголошують.

Повітряна куля у вигляді голови в Токіо
Велетенська голова над Токіо / Фото Kozo Kaneda

Повітряна куля розміром з 7-поверховий будинок з'явилася над парком Йойогі о 6 ранку. Коли вулиці Токіо почали заповнюватися людьми, перехожі були неабияк здивовані та налякані гігантською головою, що дивилася на них з висоти. Соціальні мережі переповнилися фото та відео.