Відповідними кадрами вона поділилася у мережі 17 жовтня. За кілька днів його переглянули понад 1,4 мільйона користувачів. Відео вже має майже 190 тисяч вподобань.

Читайте також Група людей у США годинами стежать за стільцем у покинутому будинку: що у ньому особливого

"Труна у спальні – мрія дитинства"

Блогерка пояснила, що хотіла мати власну труну ще з 14 років. Мовляв, там вона змогла б "ховатися від усіх своїх проблем". Втім, батьки були категорично проти такої забаганки, "бо це дивно".

Та коли дівчина подорослішала, то все ж вирішила здійснити цю свою незвичайну мрію. Зараз вона стверджує, що спати у такій 2-метровій труні – справді комфортно.

Труна дуже зручна, оскільки наповнена 10 сантиметрами піни з ефектом пам'яті. Але я не закриваю кришку, коли сплю там,
– пояснила extrasadspice.

Та навіть якщо закрити кришку, все буде гаразд, переконана дівчина. Адже труна, за її словами, не є герметичною. Тож там вона залишатиметься у безпеці.

Тіктокерка показала труну у своїй спальні: дивіться відео

Блогерка жартує, що труна у квартирі – це прекрасний спосіб відсіяти потенційно невдалі побачення. Мовляв, ніхто не захоче "тусуватися" з тим, в кого вдома є така річ.

Як реагують у мережі

Користувачі тіктоку приголомшені таким зізнанням блогерки. Думки підписників розділилися: хтось вважає цю ідею дуже сміливою та цікавою, але є і такі, хто критикує дівчину.

  • Дівчино, ти буквально живеш моєю мрією. Дуже тішусь за тебе;
  • А це ідея для працівників нічної зміни. Додаткова звукоізоляція, кришка не пропускає світло;
  • Це ненормально. У вас, мабуть, якась травма...
  • Жінко, а з тобою все окей?