24 Канал підготував добірку місць, де можна відпочити на Львівщині в оксамитовий сезон.

Дивіться також НЛО чи кінець світу: британці помітили гігантський "хмарний спалах" – що це було насправді

Львівщина – чарівний куточок України, який приваблює туристів своєю архітектурою та культурою, а також природною красою. Однак, коли приходить осінь, ця область набуває особливих барв і стає ще більш привабливою для відпочинку. Давайте розглянемо декілька місць, де ви можете насолодитися осіннім відпочинком на Львівщині.

Карпатське море

Карпатське море – це штучна велика водойма, розташована на лівому березі річки Стрий між селами Довге та Сопіт на Стрийщині. Це чудове місце для тих, хто не може вирішити між відпочинком біля моря та в горах. Відвідавши це місце, ви одночасно насолоджуватиметеся неймовірними карпатськими пейзажами та бірюзовим водяним простором.

Водойму спорудили у 1979 році, з метою забезпечення водопостачання місту Львову та для енергопостачання гідроелектростанції. На момент зупинки будівництва у 1980-х роках, вона стала найвисокогірнішим водосховищем у світі. Але фінансові труднощі спричинили зупинку проєкту, а з розвалом Радянського Союзу, будівництво було повністю припинено.


Карпатське море / Фото LiveJournal

Моршин

Моршин – бальнеологічний курорт, де туристичний сезон триває увесь рік. Місто оточене заповідними лісами, що надає йому неперевершену природну атмосферу. Прогулянки курортними вулицями та вдихання чистого карпатського повітря – це задоволення, недоступне для мешканців великих міст.

Доброгостівське озеро

Доброгостівське озеро – це величезна водойма з мальовничими берегами, розташована в селі Доброгостів, що входить до Трускавецької громади. Це місце мрії для рибалок, де можна ловити коропа, карася, білого амура, щуку, ляща, товстолоба, судака та інших видів риби (риболовля є платною).

Окрім риболовлі, це місце також популярне серед купальників та тих, хто бажає відпочити від міської метушні, встановивши намети в лісі. Доброгостівське озеро оточене лісом та горами, створюючи ідеальні умови для відпочинку та занурення в природу.


На озері дозволена платна риболовля / Фото РБК-Україна