Щасливчика, який спіймав гігантського коропа, звати Дункан Джефферіс. Йому 50 років і він живе у Північному Вельсі.

Дивіться також Через невдалий жарт: у Польщі жінку не впустили до літака – що вона сказала

Чоловік переконаний, що "коропові боги подали йому знак" після того, як він спіймав рибу, "більшу, ніж його собака". Дункан зізнався, що вже втратив надію на будь-який улов, адже за всі дні відпочинку на озері у Франції так і не зловив нічого. Але коли він готувався до останньої ночівлі на озері, то помітив у небі хмару у формі риби. І от йому нарешті пощастило.

В озері водиться багато риби, але зловити хоч щось було досить складно. Вранці, близько 7-ї години, вудилище обірвалося, і я стрибнув у воду та протягом 20 хвилин боровся з рибою, після чого спіймав коропа вагою 42 фунти (19 кілограмів – 24 Канал),
– розповів рибалка.

Турист зазначив, що колір коропа був точно таким же, як хмара на небі, і це було просто приголомшливо.


Чоловік спіймав гігантського коропа / Фото Daily Star

Але це не найбільший улов для Дункана, який захоплюється риболовлею більшу частину свого життя. Його рекордним уловом є короп вагою 44 фунти, спійманий у тому ж комплексі, а його син Кайл зловив коропа вагою 46 фунтів.

"Це гарне хобі для розслаблення. У Великій Британії не так багато місць, де можна зловити рибу вагою понад 40 фунтів, тому ми їздимо до Франції. Цього разу ми боролися зі спекою до 35 градусів, і мені дошкуляли комарі. Але кайф від упіймання коропа був чудовий, кращого відчуття не придумаєш", – додав Дункан.

Раніше ми писали про чоловіка, який під час риболовлі в глибоких водах Prince William Sound на Алясці зловив рекордно великого окуня. Він встановив новий рекорд. За неофіційними даними, риба важила 21,7 кілограма.