Зате тепер він отримав ідеального товариша та компанію для походів у паб.

Дивіться також Чи можна перехитрити ігрові автомати: стратегії, які точно не спрацюють

34-річний Раян Говард самотужки зробив 200-кілограмового робота. На це він витратив 20 тисяч фунтів стерлінгів. Іноді він працював по 14 годин на день і пропускав свята, щоб закінчити роботу.

Який вигляд має робот

Чоловік стверджує, що його Джонні 5 "на 99% відповідає" оригіналу з фільму "Коротке замикання". Це всього лише один із двох повністю працюючих Джонні 5 у світі. Його зріст становить 1,8 метра, він може говорити й танцювати, якщо його запрограмувати на це. Раян разом із сім'єю возив робота на виставки по всій Великій Британії.

Реакція просто божевільна. Люди плачуть і посміхаються, проходячи повз нього. Він живе з нами й тепер є членом нашої родини. Я навіть розмовляю з ним. Діти його обожнюють. Ми не припускали, що він зможе робити всі ці дивовижні речі. Робот просто мав стати моделлю в кутку моєї кімнати. Але тепер я можу запрограмувати його практично на все,
– розповів британець.

Сім'я брала робота на весілля, конференції, благодійні заходи, фестивалі, а також у школи – його також добре прийняли в місцевому пабі Раяна.


Чоловік самотужки зібрав робота / Фото SWNS

"Ми з батьком завжди говорили, що візьмемо його з собою в паб. Ми думали, що це буде кумедно і викличе посмішку на обличчях відвідувачів. Наш місцевий паб був дуже радий нашій появі. Схоже, всі його просто обожнюють", – каже Раян.