Чоловік Рік Аммаззін, який працює водієм у компанії Winnipeg Transit у Манітобі, розповів, що злом сейфів став його хобі близько 12 років тому.

Дивіться також Не прочитав пункт дрібним шрифтом: чоловік на Балі "влетів" на 370 тисяч доларів

Інтернет-група однодумців запропонувала йому прийняти виклик книжкової крамниці Red Emma's Bookstore у Балтіморі. Аммаззін сказав, що зробить це, якщо йому заплатять. Зрештою, краудфандингова кампанія швидко зібрала 1300 доларів, необхідних Аммаззіні для поїздки.

Загадковий сейф не хотів відчинятися

За словами водія, першого ж дня спроба зламати замок виявилася складнішою, ніж очікувалося.

Зазвичай на злом такого замка йде година або півтори. Я зіткнувся з деякими проблемами, замок працював не так, як мав би,
– сказав він.

Після першого дня спроб він звернувся до своєї інтернет-спільноти, і вона дала йому кілька порад. Наступного дня він провів у книжковому магазині цілий день, поки двері сейфа нарешті не відчинилися.

"Я торкався циферблата протягом 10 годин. Мої руки були чорними від латуні, я так довго до нього торкався", — додав він.

Рік Аммаззін розповів, як відкривав сейф: дивіться відео

Що ж було всередині

У магазині пообіцяли, що той, хто відкриє сейф, отримає половину вмісту, якщо там буде щось цінне, але в підсумку Аммаззіні знайшов тільки:

  • порожні дерев'яні ящики,
  • кілька скріпок,
  • стару платіжну відомість.

За словами чоловіка, він не був розчарований, а просто хотів отримати досвід. Чого не можна сказати про власника книжкової крамниці, який, очевидно, хотів знайти там золото і діаманти.