Чоловіком зайнялися правоохоронці. Вони з'ясували, що він протягом періоду з грудня 2022 року по квітень 2023 року замовляв доставку їжі, навмисно пред'являючи фальшивий чек на оплату.

Дивіться також Забагато випив: чоловік двічі ледь не помер через "передозування" водою

Фактично ж він ні за що не платив. Чоловік зазвичай замовляв суші в кількох закладах Тернополя та робив це щонайменше 4 рази на місяць. Таким чином, нарахована сума боргу перед закладами харчування склала майже 20 тисяч гривень.

На судовому засіданні зловмисника визнали винним за частинами 1 та 2 статті 190 Кримінального кодексу України. Чоловік зобов'язаний сплатити штраф у розмірі 51 тисячі гривень.

Чоловік визнав провину та розкаявся перед судом, також повідомивши, що вже сплатив заборговану суму ресторанам. Його слова підтвердила власниця ресторанів, яка була потерпілою в цій справі.

Раніше на Тернопільщині чоловік відмовився від призову на військову службу, аргументуючи своє рішення тим, що він "не має сім'ї й не бачить підстав іти воювати". Суд визнав його винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації на особливий період.