Саймон Сквібб став безхатченком у 15 років і не знав, що на нього чекає в майбутньому.

Дивіться також У США дівчина прийшла на перше побачення голою: хлопець довго цього не помічав

Він розповів, що у 15-річному віці втратив батька, а також посварилися з матір'ю.

І, так, вона вигнала мене з дому, тож я пройшов шлях від життя в надійній, щасливій родині до раптової появи на вулиці,
– розповідав колишній безхатченко в одному з інтерв'ю.

Як безхатченко став мільйонером

Зараз чоловік уже став мультимільйонером. Він розповів, як йому це вдалося.

  • Саймон почав свій перший бізнес, відкривши садову фірму, яка щорічно приносила величезні гроші. Нині він інвестував у понад 70 компаній, провівши 2 десятиліття в Гонконзі, де народилася його компанія Fluid.
  • У 2015 році британець продав компанію світовому гіганту в галузі бухгалтерського обліку Price Waterhouse Coopers за величезну суму, завершивши повну трансформацію свого життя.
  • Тепер він керує HelpBnk, мережевим додатком, де засновники стартапів можуть обмінюватися порадами, і не озирається назад.

Нещодавно британець купив занедбану чотириповерхову сходову клітку, подібну до тієї, в якій він жив раніше. Саймон планує перетворити її на безплатне офісне приміщення для підприємців-початківців.

Це просто захопило мою уяву. Я придумав свій перший бізнес, садівничу компанію, коли спав на сходовій клітці, коли мені було 15 років і я був бездомним. Я вважаю, що це верх божевілля, що вона тепер продається. Найкраще буде, якщо ми просто зробимо її нашим офісом, де ми зможемо зустрічатися з людьми, і вони зможуть розповісти нам про свої мрії,
– розповів чоловік

На особистому сайті Саймона написано, що він засновник першої у світі системи Help2Earn, платформи, що допомагає людям безплатно навчитися створювати та масштабувати бізнес, а тим, хто допомагає, – отримувати гроші. Його мета – допомогти 10 мільйонам людей почати свій власний бізнес і виправити систему освіти.