Енджі Вілсон переїхала у будинок в місті Скратбі ще у 2010. Тоді прогнозували, що він простоїть ще близько 25 років, перш ніж впаде у море через ерозію.

Цікаво Канадець відкрив сейф, що був загадкою кілька десятиліть: що знайшли всередині

"Найкращий вид на море"

Втім, 66-річна жінка наважилася ризикнути, мовляв, "і сама житиме не вічно". З моменту купівлі майна пройшло вже 13 років. Вілсон живе там зі своїм коханим та собакою фактично над прірвою і запевняє, що майже не помітила наслідків ерозії.

Енджі каже, що відколи вона там оселилася, то помітила, як з краю скелі впало "десь два чи три відра глини". При цьому, її сад розташований на відстані приблизно 5 метрів від прірви.

Тому я і впевнена, що у мене залишився час, перш ніж це буде реальною загрозою. У мене найкращий вид на море, Мені тут подобається,
– підкреслила Вілсон.

Бунгало має нестандартну конструкцію

Та все ж певні незручності через розташування будинку вона вже відчуває. Коли у місті сильно дощить, земля навпроти розширюється, відштовхуючи шматки землі від краю прірви. Втім, саме бунгало пристосоване до будь-якої погоди завдяки попереднім власникам. У його стінах – багато цегляної кладки.


Вілсон біля будинку, в якому живе з чоловіком та собакою / Фото SWNS​

"Розумію, що колись мій будинок може постраждати від ерозії, але не думаю, що за мого життя. Але більше турбуюся про те, що мій собака впаде з 18-метрової скелі. Декілька років тому він упав у зарості ожини, але, на щастя, усе гаразд", – підсумувала Вілсон.