Момент крадіжки зафіксувала камера відеоспостереження. Працівники готелю були шоковані, коли побачили відповідний запис.

Читайте також Собака кермував човном, поки господар насолоджувався пивом: відео підірвало мережу

Видра пробралася через електричний паркан

На записах із камери видно, як тварина прокрадається до водойми 4-зіркового готелю, хапає рибу і втікає. Цікаво, що навколо ставка для захисту від чапель встановили електричну огорожу. Однак видра якось змогла її обійти. Тепер у готелі шукають рішення, яке допоможе уникнути схожих ситуацій у майбутньому.

Винахідлива видра краде коропів із водойми у Британії: дивіться відео


Водойма, в якій жили коропи / Фото Служби новин Уельсу​

Такі коропи коштують дуже дорого

Інцидент трапився з коропами кой у готелі Grosvenor Pulford Hotel & Spa у місті Честер. Вартість однієї такої рибини – приблизно 2 000 фунтів стерлінгів. Видра впіймала щонайменше 50 особин, загальна їхня вартість сягає 100 000 фунтів стерлінгів. У гривневому еквіваленті це понад 4,5 мільйона гривень.

Наші різнокольорові коропи були не просто привабливими "мешканцями", які багато років спокійно тут жили. Вони також були значною інвестицією у це місце,
– наголосили у Grosvenor Pulford Hotel & Spa.

Ендрю Нельсон, директор мережі Nelson Hotels & Inns, яка керує готелем, зазначив: "Було, м'яко кажучи, несподіванкою виявити, що видра винна у такій величезній втраті риби".