Це трапилося понад пів року тому – ще у грудні 2020 року. 19-річний Ральф міг би вже й забути про свій вчинок, але нещодавно він був вимушений згадати та навіть пошкодувати про нього.

Це цікаво Чому слоти стали найпопулярнішими ігровими автоматами у всьому світі

Зараз сальто Ральфа може вилитися у кримінальну справу. В неділю, 11 липня, поліція Сингапуру опублікувала заяву, про те, що хлопцеві висувають звинувачення у незаконному проникненні до вольєра.

Публікація відео викликала неоднозначну реакцію у користувачів мережі. Більшість з них не оцінили вчинок Ральфа та назвали його поведінку "безвідповідальною". Ролик не оминула увагою і організація "Заповідники дикої природи Сингапуру", яка керує зоопарком.

Це безрозсудний і бездумний акт, який є соціально безвідповідальним, надзвичайно небезпечним і просто зневажливим до дикої природи і наших тварин,
– заявили представники організації.

Білі носороги
Білі носороги / Фото з вікіпедії

У повідомленні правоохоронців йдеться про те, що відео зняла 18-річна дівчина, а Ральф опублікував його у тіктоці. Згодом оригінальний ролик зник з тіктока, проте залишився в інших соціальних мережах.

Це не врятувало блогерів від наслідків необдуманого вчинку. Дівчині, яка знімала відео, оголосили попередження за підбурювання до злочину, а хлопцеві висунули звинувачення. Йому загрожує ув'язнення на термін до 3 місяців та штраф до 1500 доларів.

"Поліція займає рішучу позицію щодо осіб, які грубо порушують правила і здійснюють егоїстичні вчинки, які ставлять під загрозу їхні життя", – заявили правоохоронці.