Цією дивною історією Майлі поділилася у Reddit. Її допис згодом став вірусним у соцмережах, але змусив людей задуматися, чи таке взагалі могло статися насправді.

Читайте також Схожа на аватара: південнокорейську блогерку висміяли через дивні знімки – курйозні фото

Жінка переплутала мило з сиром

Американка проілюструвала свою розповідь фотографією, на якій тримає "сирне мило" над раковиною. "Щойно зрозуміла, що це мило не спрацьовує, бо воно буквально є шматком чеддеру", – написала вона. Як стверджує жінка, вона була певна, що це – шматочок апельсинового мила, яке вона тримає біля кухонної раковини.


Цим шматком сиру Майлі намагалась мити руки / Фото з Reddit​

Майлі вважає, що у всьому винен алкоголь. Мовляв, випивши кілька напоїв одного вечора, вона пішла до холодильника, аби перекусити, взяла звідти сир і залишила його біля раковини. А далі, припускає жінка, вона могла "просто забути про це".

Користувачі мережі дуже здивовані

Допис американки спровокував бурхливе обговорення у мережі. Люди пишуть, що у них є дуже багато питань щодо того, як таке взагалі могло статися. Мовляв, Майлі мала б значно швидше зрозуміти, що щось не так. Адже це "мило" щонайменше мало пахнути не як апельсин, а як сир. Ба більше, воно ж навіть не пінилося.

Крім цього, у коментарях пожартували про те, що жінка цілком могла з'їсти тост із милом, якщо мила руки сиром. До обговорення долучилися й представники мережі оптичних салонів Specsavers, яка продає окуляри й контактні лінзи. "Наша нова клієнтка", – посміялись вони.

"Яке жахливе марнотратство. Сьогодні сир страшенно дорогий", – обурився один із користувачів мережі. Водночас багато людей засумнівалися у тому, чи взагалі цей допис є правдивим. Але Майлі наполегливо запевняє, що все було саме так, як вона описала.