В останню хвилину щасливиця змінила свою ставку, вона зірвала джекпот у 1,25 мільйона доларів від ігрового автомата.

Дивіться також Зі ставки в 1 долар: у Південній Африці пенсіонер виграв джекпот і став мільйонером

Такі випадки є свідченням непередбачуваності ігрових автоматів і водночас великої винагороди, які вони можуть запропонувати тим, хто не боїться ризикувати. Наразі особа жінки залишається таємницею, але її виграш надихає багатьох, демонструючи, що іноді доля прихильна до сміливих.


Американка зірвала куш і стала мільйонеркою / Фото Seminole Hard Rock Hotel & Casino

Раніше ми писали про американця зі штату Меріленд, який купив 15 лотерейних білетів одного тиражу. Йому посміхнулася удача і чоловік виграв одразу 15 призів по 50 000 доларів. Загальна сума його виграшу склала 750 000 доларів.

Ще один американець зі штату Меріленд зірвав куш у лотереї. Він отримав приз у розмірі 50 000 доларів завдяки номерним знакам своєї матері. Як зізнався переможець, він регулярно використовує номерний знак своєї матері, щоб грати в лотерею.

А американка Тамара Лафінгхаус, що живе у Мурсвіллі виграла у лотерею, використовуючи один і той самий набір номерів, що і 20 років тому. Жінка вірила, що рано чи пізно їй посміхнеться вдача. Зрештою, вона таки стала переможницею та володаркою великого призу. Жінка виграла 200 000 доларів у лотереї Powerball.